Post Image44

گروه مهندسی آنتیک الکتریک با تکیه بر تجارب مدیران ارشد خود در صنعت برق و با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز این صنعت با استفاده از محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه اقتصادی تاسیس گردیده است.

با توجه به مطالعات و بررسی‌های به عمل آمده، کمپانی بین المللی چینت الکتریک بزرگترین تولیدکننده تجهیزات فشار ضعیف، فشار متوسط و فشار قوی در چین به عنوان یکی ازتامین کنندگان گروه مهندسی آنتیک الکتریک انتخاب گردیده و این شرکت فعالیت خود را به عنوان نماینده رسمی فروش محصولات چینت الکتریک ازسال 1391 آغاز کرده است. تنوع و فراوانی محصولات به همراه تاییدیه های معتبر بین المللی در کنار فاکتور حائز اهمیت قیمت سبب شد که محصولات کمپانی چینت جایگزین مناسبی برای محصولات اروپایی و آمریکایی گردد به گونه ای که در کمتر از بیست سال از تاسیس کمپانی چینت، حجم فروش و میزان گردش مالی آن در سال 2007 به رکورد 4.18 میلیارد دلار و در سال 2013 به 6 میلیارد دلار رسید که نشان دهنده گرایش قابل توجه مصرف کنندگان به محصولات این کمپانی معتبر می باشد. هم اکنون بسیاری از محصولات کمپانی‌های معتبر اروپایی وآ آمریکایی همچون جنرال الکتریک درکارخانجات چینت الکتریک تولید می شوند.

لازم به ذکر است کمپانی چینت الکتریک با احداث چندین کارخانه در شهرهای شانگهای، ونجو و هانجو و اشتغال حدود 30000 نفر کارمند و متخصص، در حال حاضر بیش از 110 نماینده و دفتر فروش در سراسر جهان دارد.

مجموع اقلام ساخته شده در کمپانی چینت الکتریک به حدود 6000 نوع می‌رسد که 3000 قلم در بخش فشار ضعیف شامل انواع کلیدهای هوایی از 200 تا 6300 آمپر، انواع کلیدهای اتوماتیک فیکس و قابل تنظیم از 10 تا 1600 آمپر، انواع کنتاکتور و رله از 4 تا 800 آمپر، انواع بی متال، فیوز، کلید فیوز، کلید مینیاتوری، شستی استپ - استارت، کنترل دور موتور و راه انداز نرم و... می باشد. در بخش فشار متوسط تمامی تجهیزات شبکه و پست‌های زمینی و هوایی مانند مقره پلیمری، برقگیر، کات اوت، دژنکتورهای خلاء و ترانس ولتاژ و جریان تا 33 کیلوولت جزء محصولات کمپانی می‌باشد. همچنین انواع تجهیزات فشار قوی شامل ترانسفورماتور، برقگیر، بریکر و تجهیزات پست تا 750 کیلوولت نیز در کارخانجات چینت الکتریک (CHINT ELECTRIC) تولید می‌گردند.

شرکت آنتیک الکتریک مفتخر است محصولات چینت الکتریک را در ایران با 30 ماه گارانتی معتبر و با تاییدیه‌های معتبر بین المللی و داخلی از جمله شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی نفت ایران، شرکت نفت فلات قاره، شرکت آب و فاضلاب و اکثر شرکت‌های توزیع نیروی برق استان‌ها و بسیاری از صنایع مانند صنایع فولاد عرضه نماید. درحال حاضر محصولات چینت(چانت) در بسیاری از پروژه های نیروگاهی، نفتی و کارخانجات بزرگ تولیدی در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار گرفته است.